Obecny czas: Pią 22:58, 16 Lis 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 19:38, 04 Wrz 2007 
Słuchacz
Słuchacz

Miejscowość: Biłgoraj/Kraków
To może i ja coś napiszę.

Rozumiem, że jak jest mecz z takim przeciwnikiem to mogą sie wyzwolić duże emocje i wulgarnych okrzyków na drużynę przeciwną nie da się uniknąć. Ale wydaje mi się, że nasi kibice znacznie częściej to robili.

No i jeszcze druga sprawa. Wiem, że na sprawach kibicowskich się nie znam zbytnio, ale jeśli to nie tajemnica to niech ktoś kompetenty napisze w jakim celu były okrzyki, do kibiców gości: "Wyp******ać na Majdanek" ?
Według mnie to w tym momencie znacznie przegięliście. To taki sam poziom jak "kibice" w Kraśniku: "Zrobimy z Wami co Hitler z Żydami".

A z pozytywów: oprawa jak widzę na zdjęciach wyszła ładnie, fajnie przygotowane te 2 transparenty.

Ale trzeba przyznać, też że kibice z Łęcznej byli znacznie lepiej zorganizowani i ich doping był naprawde dobry, szczególnie ta piosenka którą ciągnęli przez wiele minut.

Dawno chyba nie było tyle osób na stadionie co na tym meczu, oby tak zawsze.
Jutro musimy wygrać, Resovia jest do pokonania.

A jeszcze co do ilości policji na tym meczu to chyba tez jakiś rekord. Jeszcze Biłgoraju czegoś takiego nie widziałem, policjanci rozstawieni wzdłuż ulic wokół stadionu po meczu.
Co to będzie w rundzie wiosennej jak będziemy grać z Hetmanem, to chyba wprowadzą godzinę policyjną w dniu meczu.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 14:41, 05 Wrz 2007 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: z basenu
meyde9 napisał(a):
To może i ja coś napiszę.

No i jeszcze druga sprawa. Wiem, że na sprawach kibicowskich się nie znam zbytnio, ale jeśli to nie tajemnica to niech ktoś kompetenty napisze w jakim celu były okrzyki, do kibiców gości: "Wyp******ać na Majdanek" ?
.

Kibice zawsze sie nie lubiejący zawsze sprowadzaja przeciników do Żydów. Okrzyk na majdane poszedł jak w sektorze Łecznej psozło hasło "cała łeczna bez koszulek" i chyba biłgorajski młyn chciał poakzac ze Goscie z łęcznej nie sa tak idealnie zbudowania jak "pudzina" a wrecz odwrotnie ze wyglądaja jak więźniowie w obozie na "Majdanku"

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 14:50, 06 Wrz 2007 
Praktyk
Praktyk

Miejscowość: Biłgoraj-Nadstawna
Legia napisał(a):
Okrzyk na majdane poszedł jak w sektorze Łecznej psozło hasło "cała łeczna bez koszulek" i chyba biłgorajski młyn chciał poakzac ze Goscie z łęcznej nie sa tak idealnie zbudowania jak "pudzina" a wrecz odwrotnie ze wyglądaja jak więźniowie w obozie na "Majdanku"

:lol: no nie trafiłeś :wink:

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: