Obecny czas: Pon 6:50, 23 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Przeprowadzka
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 15:42, 23 Sie 2017 
Niemowa
Niemowa

Udalo mi sie nareszczie odlozyc troche grosza i mam w planach zakup swojego wlasnego mieszkania. Do tej pory mieszkalem u rodzicow gdzie mam praktycznie wszystkie swoje do tej pory zgromadzone dobra materialne. Zastanawiam sie z jakiej oferty przewoznika skorzystac przy przeprowadzce. Szukam rozwiazania w przystepnej cenie. Patrzylem troche po sieci i najbardziej odpowiada mi oferta Zlotnicki https://zlotnicki.pl/oferta/przeprowadzki-mieszkan/ Chyba nie bez powodu sa juz na rynku tak dlugo, prawda? Ktos podpowie mi "z czym to sie je"? Nie wiem sie do tego wszystkiego przygotowac dlatego prosze o wskazowki. Pozdrawiam

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 21:44, 25 Wrz 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Jak będziesz już po przeprowadzce to koniecznie daj znać, ponieważ sama mam z tym problem. Kilka miesięcy temu kupiliśmy nowe meble do salonu i łóżko ze skrzynią , które jest dość spore. Przeraża mnie fakt, że musimy to wszystko rozkręcać ale mówi się trudno. W każdym razie zależy mi na tym, żeby meble nie zostały zniszczone podczas transportu.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 8:25, 11 Gru 2017 
Słuchacz
Słuchacz

O z łóżkiem naprawdę może być spory problem. Nie lepiej zamówić z transportem? Jeśli wybierzecie łóżka drewniane Visby to można też zamówić transport. To chyba lepsze rozwiązanie?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: