Obecny czas: Pon 20:51, 19 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
PostWysłany: Nie 12:39, 12 Mar 2006 
Maniak
Maniak

Miejscowość: wzieli sie ci wszyscy Ludzie:)
Quattro - zróbcie czerwone gwiazdki i będzie git mówie będą wszyscy zadowoleni najwyżej administratorom dć kropeczki :]

Temat postu:
PostWysłany: Nie 12:45, 12 Mar 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgoraj
To może lepiej jak odbędzie się to wszzystko demokratycznie utwórzcie nowy temat w dziale o "forum.lbl.pl" z ankietą i jeśli ogół forumowiczów będzie za gwiazdkami to czemu nie, można zmienić.

Temat postu:
PostWysłany: Nie 13:19, 12 Mar 2006 
Maniak
Maniak

ok dobry pomysł :]

Temat postu:
PostWysłany: Pon 22:53, 13 Mar 2006 
Administrator
Administrator

Słuchajcie chłopaki może dodajcie zdjęcia, jesli macie takie ze swoich imprez by galeria się rozwijała.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 0:18, 14 Mar 2006 
Profesjonalista
Profesjonalista

Quattro napisał(a):
Słuchajcie chłopaki może dodajcie zdjęcia, jesli macie takie ze swoich imprez by galeria się rozwijała.

zaczniemy to robic po 28 kwietnia !!!!! pozatym jak ktos chce mnie zobaczyc to przyjdzie na moja impreze

......................................Stay On Top Remain Underground ........................................

Temat postu:
PostWysłany: Wto 1:20, 14 Mar 2006 
Maniak
Maniak

dobra odpowiedź Michał po 28.04.2006r w galerii pojawi się pare fotek ale nie zadużo aby naszą stronę też odwiedzano :] już kończą ją robić Quattro a może serwer nam za free dacie :D ???
[/quote]

Temat postu:
PostWysłany: Wto 12:28, 14 Mar 2006 
Maniak
Maniak

Nie chciałem zakładać już nowego tematu więc pisze tu OGŁOSZENIA dla członków DA...

Zrobimy małe spotkanie w tą sobotę chodzi tu o podstawowy skład wynika ono z tego iż z pewnych okoliczności nie zagra ten skład który był wymieniany w przed plakacie ....
Zagra za to dużo lepsza gwiazda klubowej muzyki z Lublina Michał już wie o kogo chodzi więc dalsze inf. podam bliżej czwartku ...

veritas: już chyba po raz trzeci w ciągu kilku dniu złamałeś art.4§11 regulaminu. Funkcja zmień naprawdę nie służy tylko do ozdoby.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 14:43, 14 Mar 2006 
Profesjonalista
Profesjonalista

veritas - nasz underground ma nieco inne zasady !!! nikt nie czepia sie wiec ty tez sobie odpusc !!:)

......................................Stay On Top Remain Underground ........................................

Temat postu:
PostWysłany: Wto 14:46, 14 Mar 2006 
Maniak
Maniak

jezeli tu tez jest zle w kazdej chwili mozemy wyjsc z tad na glowne wątki dostepne dla wszystkich...

Temat postu:
PostWysłany: Wto 15:30, 14 Mar 2006 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Cooltowy Biłgoraj
jako ze ostatnio cos sie zaczelo dziac z waszym undergroundem apeluje do was aby:

:arrow: nie piszcie postow pod swoimi! uzywajcie funkcji zmien! bo nabijacie sobie licznik tylko
:arrow: jesli macie pisac jakies krotkie bzdurne odpowiedzi lepiej napiszcie to na GG do siebie bo wiem ze wszyscy macie sie w Kontaktach!
:arrow: starajcie sie nie przeklinac za bardzo tez tutaj! bo jakas kulture trzeba zachowywac
:arrow: specjalna prosba do Demsiego! plisss pisz poprawnie! bo te ortografy kiedys mnie kiedys zabija! dobrze ze czarna nie widzi :wink:

mysle ze nie jest to trudne do wprowadzenia dla was! wiec prosze o przystosowanie sobie tych punktow to i my nie bedziemy sie czepiac! pozdro

Temat postu:
PostWysłany: Wto 15:46, 14 Mar 2006 
Maniak
Maniak

w czwartym punkcie sam palnałes byka a wiec nie pouczaj kogos. Kazdy ma prawo do błędow. To ze Cie dobijają nie znaczy ze nie maja prawa bytu na tym forum. Takie male sprostowanie bo ta cała sprawa z blędami zaczyna sie juz robic dziecinna... chcecie tym pokazać ze jestescie lepsi od innych?? czy poprostu lubicie sie wywyzszac? bo na to wyglada. Pouczanie innych i trucie ****, bedziecie mieli dzieci to wtedy im bedziecie walkowac to. Nie wasz interes kto jak pisze. Nie kazdy urdzil sie geniuszem. A jezeli nie pasuje wam taka pisownia pokażcie mi punkt w regulaminie ktory tego zabrania a wtedy ja tez sie czepial nie bede.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 15:58, 14 Mar 2006 
Maniak
Maniak

Lanser powiem krutko - prawie nic się nie dzieje na forum bez naszej obecności nie macie co robić to się przyczepiacie o głupoty nas tutaj jeśli chcesz to ci mogę zrobić ortografa który cię naprawdę zaboli bo już mnie wnerwiasz tymi tekstami - skończ chłopcze bo jesteś dlamnie za młody żeby mnie pouczać co i jak amm pisać

Temat postu:
PostWysłany: Wto 15:58, 14 Mar 2006 
Administrator
Administrator

Cytuj:
§3 Pisząc swoje wypowiedzi staraj się używać poprawnego i czytelnego języka. Nie pisz bez potrzeby z włączonym „Caps lockiem”, pogrubioną, powiększoną lub kolorową czcionką. Kolor czerwony czcionki zarezerwowany jest tylko i wyłącznie do dyspozycji administracji forum.

prosze o to paragraf! faktycznie ale walnalem byka :lol: nie chce wam pokazywac ze jestem jakis lepszy i wogole ale chce mu zwrocic uwage na to ze robi błedy! Demski studiuje dziennikarstwo wiec powinnien pisac poprawnie! moze jak zobaczy raz , drugi ze zrobi bład bo bedzie zaznaczony na czerwono to sie wkoncu nauczy pisac! a jak bym chciał pokazac ze jestem lepszy to bym wam naprawde utrudniał zycie! nie jestem przeciwko wam, ale Demsi ma 20 lat i troche wstyd pisac jak chlopiec z podstawowki.[/quote]

Temat postu:
PostWysłany: Wto 16:00, 14 Mar 2006 
Maniak
Maniak

nie no etraz przesadziłeś ja jestem w Biłgoraju w czwartek postaram się jakoś na ciebie wpaść kolego to zobaczymy czy mam te 20lat tyle w temacie

Temat postu:
PostWysłany: Wto 16:02, 14 Mar 2006 
Administrator
Administrator

DjDemsi napisał(a):
nie no etraz przesadziłeś ja jestem w Biłgoraju w czwartek postaram się jakoś na ciebie wpaść kolego to zobaczymy czy mam te 20lat tyle w temacie

wyluzuj i sie uspokoj! nie wiem po co te nerwy! czy ja chce dla ciebie zle? masz moje gg 4727694 ostatnio masz duzo do mnie to napisz to sobie pogadamy! tyle ode mnie!

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Zamknięte forum Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 69 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: