Obecny czas: Pią 17:15, 20 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: ODSZKODOWANIA DLA OFIAR WYPADKÓW
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 15:23, 24 Lip 2014 
Niemowa
Niemowa

Kancelaria Prawno – Odszkodowawcza AnLex zajmuje się kompleksową obsługą postępowań o odszkodowania z tytułu:

· wypadków komunikacyjnych

· wypadków przy pracy

· wypadków przy pracy w rolnictwie

· błędów medycznych i zakażeń szpitalnych

Zajmujemy się sprawami wypadków, które zaistniały po 10.08.1997 r.

Nie pobieramy opłat wstępnych. Nasze wynagrodzenie uzależnione jest od sukcesu.

Posiadana wiedza i doświadczenie pozwalają nam skutecznie dochodzi świadczeń odszkodowawczych zarówno na etapie przedsądowym jak i sądowym.

Nasza Kancelaria specjalizuje się w przeprowadzaniu postępowań o świadczenia odszkodowawcze w sprawie wypadków ze skutkiem śmiertelnym. Ten rodzaj wypadków ze względu na swój skutek wymaga szczególnej empatii, a przede wszystkim wiedzy i doświadczenia, czyli elementów jakie posiadamy. W związku z wypadkiem śmiertelnym najbliżsi osoby zmarłej mają prawo do:

· odszkodowania za poniesione koszty leczenia i pogrzebu (w tym wybudowania nagrobka)

· renty odszkodowawczej

· stosownego odszkodowania z tytułu pogorszenia sytuacji życiowej

· zadośćuczynienia za śmierć osoby bliskiej

Niektóre przykłady naszych spraw:

Pani Magdalena l. 40 w wypadku przy pracy straciła męża. Ubezpieczyciel w wyniku mediacji przyznał na jej rzecz łącznie kwotę 170.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania oraz 650,00 zł. comiesięcznej renty. Poza tym trójka dzieci po śmierci ojca otrzymała odpowiednio: 155.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania (najstarsze dziecko) i po 140.000,00 zł. zadośćuczynienia i stosownego odszkodowania (dwójka młodszych dzieci). Każde z dzieci otrzymało po 650,00 zł. comiesięcznej renty.

Pani Jadwiga uległa wypadkowi komunikacyjnemu w 2012 r. W jego następstwie doznała obrażeń ciała w postaci złamania wyrostka czołowego kości szczękowej lewej, złamania kości nosowej, złamania przegrody nosa, stłuczenia mózgu, niedowładu lewego nerwu twarzowego. W wyniku naszego działania Ubezpieczyciele wypłacili na jej rzecz łącznie kwotę 155.000,00 zł. zadośćuczynienia i odszkodowania.

Zachęcamy do kontaktu. Spotkanie i analiza dokumentów są całkowicie bezpłatne.

tel. 721 401 000 lub 22 613 33 72

@: bok@kancelariaanlex.pl
www: www.kancelariaanlex.pl

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 8:23, 07 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Jak to jest z dochodzeniem odszkodowań w razie śmierci w wypadku np ? Bo tutaj nie znalazłem żadnych informacji na ten temat, z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 7:25, 15 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

No to przydała by się jakaś kancelaria która pomoże ci to odzyskać i tyle. Ja tam bym skorzystał z usług jakiejś.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 11:52, 30 Mar 2017 
Niemowa
Niemowa

Miałem ostatnio problemy prawne w sprawach spadkowych , wiecie problematyczna rodzina, rozprawy sądowe ... Na całe szczęście pomógł mi adwokat wągrowiec, który wyjaśnił mi cały plan działania, a później go wdrożyliśmy no i sprawa została na szczęście rozstrzygnięta na moją korzyść. Jeśli ktoś ma podobne problemy, to polecam się skontaktować z tym specjalistą.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 11:45, 11 Maj 2017 
Niemowa
Niemowa

Mi z problemami prawnymi pomogła kancelaria adwokacka warszawa. To bardzo dobrzy specjaliści z rozległą wiedzą. Jeśli macie jakiś problem to śmiało uderzajcie do nich.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: