Obecny czas: Sob 3:04, 21 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 14:50, 02 Lis 2015 
Niemowa
Niemowa

Wiedeń jest dość blisko.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 22:52, 10 Lis 2015 
Niemowa
Niemowa

Wiedeń to niezwykle piękne miasto z licznymi atrakcjami i zabytkami. Sporo ciekawych informacji o stolicy Austrii znalazłem w tym artykule - http://cudaarchitektury.pl/co-warto-zobaczyc-w-wiedniu/ prezentującym zestawienie miejsc godnych zobaczenia i zwiedzenia. Sam chciałbym na żywo zobaczyć Wiedeń.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 10:09, 10 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Mi się marzyłby się weekend majowy (w sumie każdy weekend) na Islandii :) Lubię nordyckie klimaty. Ale niestety mam fobię latania :(

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 22:58, 17 Sty 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Super , tylko ja zawsze sama wycieczki organizuje. Kupuje często bilety na https://www.fru.pl/tanie-loty/WizzAir-W6/ no a tam często są promocje .. akurat teraz na wizzair loty można mega skorzystać. Domki , Hotele też fajnie pochytasz tylko zwyklą podstawe angielskiego trzeba znac. Teraz w wakacje lecimy do Rzymu :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 20:52, 31 Sty 2016 
Niemowa
Niemowa

A Litwa? Idealny kraj do zwiedzenia w weekend. Wilno jest naprawdę piękne. A tu cała masa noclegów http://www.edom.pl/noclegi/lt/litwa Nie ograniczajcie się do Polski ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 1:50, 06 Lut 2016 
Małomówny
Małomówny

A czemu zagranica? W Polsce też jest super! Przeanalizujcie dokładnie tę stronę https://dworzeconline.pl Zobaczycie, że warto!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 13:23, 07 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

W Dubrowniku jestem zakochana od wielu lat i zawsze chętnie tam wracam. Zawsze kojarzy się ze wspaniałym wypoczynkiem :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:06, 21 Kwi 2017 
Słuchacz
Słuchacz

A tam, po co za granicę, lepiej poczytaj sobie jak przygotować się do sezonu grillowego tutaj: https://blog.edomator.pl/2017/04/18/jak ... rillowego/ i spędź ten czas z rodziną na polskiej ziemi :D Najlepsza opcja na majówkę.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 13:26, 12 Cze 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Może Włochy albo Paryż? Spokojnie można w weekend odwiedzić najważniejsze miejsca.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 15:38, 27 Sie 2017 
Słuchacz
Słuchacz

W aktualnej sytuacji politycznej - nigdy w zyciu nie pojade do zachodniej Europy - nie ma co ryzykowac, a po drugie - to juz nie to samo. Wlochy czy Francja - brrrr.
Lepsza opcja, przynajmniej wg mnie, jest wynajem aut długoterminowy - wynajecie kombi i podroze po Polsce - a jest tutaj naprawde co zwiedzac, uwierzcie mi.

Temat postu: Re: Dokąd na weekend majowy za granicę?
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 9:15, 03 Lut 2018 
Małomówny
Małomówny

A może warto pojechać i pozwiedzać Santo Domingo Dominikana . Przepiękne miejsce na wypoczynek w maju. W tym okresie nie ma przepełnienia turystów, więc można sobie spokojnie pozwiedzać, wypocząć. Ja się tam wybieram ale na wakacje, by spędzić dwa cudowe tygodnie z narzeczonym, będzie to nasza podróż poślubna. Sam wybrał to miejsce, a mi się ta opcja bardzo podoba.

Nieprzeczytany postWysłany: Pon 20:56, 12 Lut 2018 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Katowice
Może Węgry i rejony winnic?

Nieprzeczytany postWysłany: Śro 9:59, 07 Mar 2018 
Niemowa
Niemowa

Już niedługo majówka, więc temat znowu aktualny. My w tym roku planujemy wybrać się na majówkę gdzieś dalej, myśleliśmy o Hiszpanii. Mamy jednak mały dylemat, co zrobić z psem. Mąż chce zabrać go ze sobą, ale ja wolałabym, aby pupil został w Polsce, bo taka podróż może go za bardzo zmęczyć moim zdaniem. Znalazłam nawet fajny pensjonat dla psów "U Zoopsychologa" pod Warszawą, w którym można zostawić pieska na kilka dni za całkiem przyzwoite pieniądze. Jak myślicie, warto skorzystać?

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: