Obecny czas: Pią 0:15, 25 Maj 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Konsultacje prawnicze
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 7:51, 12 Lip 2015 
Niemowa
Niemowa

Musisz się skonsultować z prawnikiem? To polecam tę kancelarię prawniczą http://cgolegal.pl/ u nich wszystko załatwisz bez problemu.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 8:53, 11 Sie 2015 
Niemowa
Niemowa

Dzięki za namiary. Warto takie mieć.

Gdybyś potrzebował sprawdzonego biura rachunkowego, według mnie najlepszy jest Auditor - http://auditor.sopot.pl.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 10:37, 05 Paź 2015 
Niemowa
Niemowa

A przez internet też można?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 19:42, 17 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Najważniejsze to znaleźć dobrego prawnika i się go trzymać. Częste zmiany nie wpływają zazwyczaj dobrze na sytuację firmy :(

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 15:11, 15 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Porad prawnych przez internet nie polecam - korzystałam raz i niestety nie byłam zadowolona. Lepiej wszystko omówić osobiście.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 12:54, 16 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Jeżeli chodzi o prawo gospodarcze, prawo pracy, problemy związane z nieruchomościami, audytem spółek czy przepisami prawa międzynarodowego to polecam kancelarię radców prawnych Lubasz i Wspólnicy.
Przebrnąć przez gąszcz przepisów prawa, norm i standardów jest coraz trudniejsze. Tym bardziej że prawo u nas zaczyna przypominać sąd o kota z filmu Sami Swoi. Prowadzenie biznesu w takich warunkach przypomina pracę sapera na polu minowym. Dlatego coraz bardziej popularne są audyty firm pod kontem prawa. Taka usługa jest dostępna również w Kancelarii Lubasz i Wspólnicy http://www.lubasziwspolnicy.pl/specjali ... ompliance/ . Pozwala ona minimalizować ryzyko prawne prowadzonej działalności. Jest to działanie niezbędne zwłaszcza gdy spodziewamy się kontroli, albo staramy o dofinansowanie z Unii Europejskiej.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 13:53, 13 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Warszawa
Czasem się niestety nie obejdzie i konsultacja z prawnikiem jest konieczna. Albo - dobry doradca podatkowy musi pomóc, jak się nie ma pewności, co i jak porozliczać.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 14:40, 24 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja z każdą kwestią uderzam do kancelarii pana Samoraja i Biedulskiego -> samorajbiedulski.pl (Adwokat prawo karne). Są świetni w swoim fachu, a do tego potrafią być bardzo empatyczni. Bardzo miło wspominam współpracę z nimi ;)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 8:05, 01 Lip 2016 
Niemowa
Niemowa

Zaufany dobry prawnik to wielki skarb.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 15:09, 04 Lip 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja konsultowałem sprawę dla mojej firmy, która sprzedaje szczoteczki międzyzębowe jak na tej stronie https://denthelp.pl/szczoteczki/szczote ... edzyzebowe i było ok.

Ostatnio edytowany przez olko, Wto 12:34, 21 Mar 2017, edytowano w sumie 1 raz

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 7:14, 19 Sie 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Ja swego czasu korzystałem z Adwokat Wodzisław Śląski Katowice ceniony. Miałem kilka spraw rodzinnych, bez problemu wygrałem.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 8:39, 16 Wrz 2016 
Bywalec
Bywalec

Moge polecić kancelarię prawa pracy http://kancelaria-gizinski.com/prawo-pracy/ Załatwiałam u nich już parę spraw i zawsze byłam dobrze obsłużona. Dostawałam to po co przyszłam.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 19:54, 03 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Podobną specjalizację ma Kancelaria Prawna Magdaleny Grzybowskiej na warszawskim Mokotowie. Kancelaria zapewnia kompleksową obsługę prawną w zakresie prawa handlowego i gospodarczego, prawa cywilnego, prawa zamówień publicznych, prawa pracy, prawa administracyjnego, prawa procesowego oraz Ogólnych Warunków Kontraktowych FIDIC. Obsługują zarówno firmy polskie jak i zagraniczne. Jej siedziba znajduje się w Warszawie, ale swoje usługi Kancelaria świadczy bez ograniczeń terytorialnych, również w języku angielskim.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 13:11, 21 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Ja miałem okazję korzystać już z usług kilku kancelarii, ale najlepiej sprawdziła się do tej pory http://www.kancelariabarabasz.pl/. Wiem, że moja firma jest przy nich bezpieczna.

Temat postu: Zastępstwo procesowe i prawne
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 22:31, 28 Lut 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Według mnie jeśli takowa osoba nie jest ubezpieczona i spowoduje wypadek to warto wtedy udać się do odpowiedniego Radcy Prawnego który wam może pomóc w tym zakresie. Kiedyś korzystałem z darmowych porad dotyczących ubezpieczeń w kancelarii radcy prawnego Artur Klimkiewicz to specjalista od ubezpieczeń czy zastępstwo procesowe i prawne poczytajcie sobie o jego sukcesach, na pewno Ci pomoże, zadzwoń, umów się na spotkanie a wyjaśnisz całą sytuację by zapobiec większym konsekwencjom !

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: