Obecny czas: Śro 0:06, 21 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jaka wypożyczalnia samochodów Lublin/ Świdnik
PostWysłany: Czw 10:55, 29 Paź 2015 
Małomówny
Małomówny

Tak się złożyło,ze rodzina do mnie przylatuje za tydzień do Świdnika i poprosili mnie o to abym im zarezerwował jakieś auto w wypożyczalni. Nie znam sie na tym wcale. Nie wiem jakie są ceny. Może Wy doradzicie gdzie warto jest wypożyczyć samochód?

- Oczywiście, że się rozmnażamy - powiedział spokojnie. - To jedno z naszych ulubionych zajęć.

Temat postu:
PostWysłany: Czw 12:15, 29 Paź 2015 
Małomówny
Małomówny

Tresto napisał(a):
Tak się złożyło,ze rodzina do mnie przylatuje za tydzień do Świdnika i poprosili mnie o to abym im zarezerwował jakieś auto w wypożyczalni. Nie znam sie na tym wcale. Nie wiem jakie są ceny. Może Wy doradzicie gdzie warto jest wypożyczyć samochód?

Nie jest to wielka filozofia. Nie bierz jakiejś małej , nieznanej wypożyczalni ale zarezerwuj samochód w sprawdzonej sieciówce. Na przykład w Avisie:
http://www.avis.pl/ - ma wypożyczalnię w Lublinie i bez problemu powinni podstawić auto pod lotnisko.Mają dobrą ofertę oraz przy rezerwacji przez internet masz taniej. Każdy samochód posiada również pełne ubezpieczenie.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 15:17, 22 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

I przede wszystkim dokładnie czytaj umowę, nie daj się naciąć na jakieś ukryte koszty. W niektórych wypożyczalniach to spory problem.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 12:12, 29 Maj 2017 
Niemowa
Niemowa

Mogę polecić ze swojej strony tą wypożyczalnię: http://euro-rent.pl/ korzystałem z ich usług już wiele razy i mogę powiedzieć że są to profesjonaliści. Auta które mają są zawsze w 100 procentach sprawne i zadbane. Także moim zdaniem warto.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: