Obecny czas: Nie 9:50, 18 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Rozbudowa firmy
PostWysłany: Wto 12:25, 08 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Od dawna myślałam o rozbudowie firmy,a teraz mam na to finanse, więc dlaczego nie spróbować? ;) To firma informatyczna, więc rozbudowa polegać będzie na zwiększeniu liczby stanowisk, a także powiększeniu serwerowni - i tego będzie dotyczył mój post. Serwerownia, którą chcę "doposażyć" wyposażona jest w klimatyzację precyzyjną, dlatego myślałam o szafy serwerowej tzw. wyspie zimna, która poprawiłaby warunki chłodzenia w pomieszczeniu. Może któraś z Was miała do czynienia z tego typu szafą? Może macie jakieś doświadczenia w tym temacie? Czy w Waszych przypadkach rozbudowa firmy wyszła Wam na dobre?

Temat postu: meble
PostWysłany: Wto 10:51, 22 Gru 2015 
Bywalec
Bywalec

Pewnie przydadzą ci się meble, dla nowych pracowników, więc zapoznaj się z tą propozycją http://nonameoffice.pl/12-meble-gabinetowe Ciekawa oferta i spory wybór.meble odpowiednio dobrane, stwarzają klimat, a do efektywnej pracy powinien on być jak najlepszy.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 0:44, 30 Gru 2015 
Małomówny
Małomówny

Jeśli to firma informatyczna, to przede wszystkim musisz kupić nowy,lepszy sprzęt. Znajomy też kupował niedawno komputery i wszystkie je ma ze sklepu euro. Ja ostatnio wyhaczyłam u nich odkurzacz http://www.euro.com.pl/odkurzacze,_Electrolux.bhtml Ogólnie sporo promocji mają.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 11:30, 01 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Fajny pomysł. Firmy informatyczne mają ogromny potencjał, więc na pewno rozbudowa bardzo Ci się opłaci ;)

Temat postu:
PostWysłany: Wto 10:00, 21 Cze 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Ja też chcę rozbudować firmę, ale najpierw muszę popracować nad poprawą organizacji, którą obecnie kuleje. Niestety niektóre działy bardzo słabo ze sobą współpracują, niektóre decyzje podejmowane są zbyt wolno co w dużym stopniu spowalnia funkcjonowanie całej firmy, a także komunikacja w mojej firmie nie ma się zbyt dobrze i niektórzy pracownicy unikają rozmów jak ognia. Musze to zmienic przed rozbudową, bo jeśli teraz rozbuduje firmę, to zapanuje chaos. Myślałam o zleceniu takiej usługi http://processum.pl/uslugi/optymalizacj ... nizacyjny/ , bo czytałam o niej pozytywne opinie. A Wy co o niej sądzicie?

Temat postu:
PostWysłany: Wto 11:57, 28 Cze 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Na rozbudowę firmy często jest potrzebna większa gotówka. Niektóre inwestycje są bardzo kosztowne. Jest teraz wiele opcji kredytów np kredyt123, opinie co prawda na temat kredytów na firmę są podzielone ale moim zdaniem to nic strasznego. Wiadomo, ze lepiej się nie zadłużac ale czasem unowocześnienie firmy to byc albo nie być na rynku....

Temat postu: Re: Rozbudowa firmy
PostWysłany: Pią 9:22, 16 Wrz 2016 
Słuchacz
Słuchacz

samoludek26 napisał(a):
To firma informatyczna, więc rozbudowa polegać będzie na zwiększeniu liczby stanowisk, a także powiększeniu serwerowni - i tego będzie dotyczył mój post. Serwerownia, którą chcę "doposażyć" wyposażona jest w klimatyzację precyzyjną, dlatego myślałam o szafy serwerowej tzw. wyspie zimna, która poprawiłaby warunki chłodzenia w pomieszczeniu.

Jak chcesz się brać za rozbudowę infrastruktury sieciowej w firmie to mogę Ci polecić http://thomas-it.pl/ my tam właśnie zamawialiśmy sporo sprzętu tego rodzaju.

Temat postu:
PostWysłany: Sob 12:37, 17 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

Z reguły rozbudowa firmy wychodzi na dobre, oczywiście jeżeli jest to poparte odpowiednimi wyliczeniami.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 11:23, 19 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

A co myślicie o wykupieniu kursu językowego (np.: http://www.eurodialog.pl/oferta/jezyk-angielski ) w celu wyszkolenia pracowników? Branża informatyczna i możliwość wyjścia na zagraniczne rynki :)

Temat postu:
PostWysłany: Pon 11:32, 19 Wrz 2016 
Małomówny
Małomówny

Ja jak na razie nie myśle o rozbudowie firmy bo dopiero co ją zalożyłam, ale po cichu licze na to ze wszystko szybko się rozkręci i będe mogła pozwolić sobie na wieksze inwestycje. Obecnie staram sie trzymać porad zawartych w tym artykule: http://performance360.pl/jak-sprzedawac ... p-fashion/ i muszę przyznać ze zaczyna to procentować więc być moze nowy rok przyniesie nowe rozwiązania. Bardzo mnie to cieszy.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 4:13, 27 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

Jak będziecie na etapie elewacji to zapisz sobie ten adres www.piaskowieciwapien.pl. Nie będziecie mieć więcej problemów z dostawcą kamienia ;)

Temat postu:
PostWysłany: Śro 7:56, 28 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

albo poszukaj inny budynek, weź usługi przeprowadzki warszawa i tyle. zrobią wszystko za ciebie

Temat postu:
PostWysłany: Wto 12:02, 04 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Jeśli jesteś gotowy na rozbudowę firmy, to jak najbardziej nie ma na co czekać, musisz zaryzykować i zobaczyć czy rozbudowa przyniesie korzyści :)

Temat postu:
PostWysłany: Śro 11:02, 05 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Trzeba się rozwijać. Nie można stać w miejscu. Mam nadzieję, że uda się jakoś wszystko poukładać i będzie to sukces.

Temat postu: Re: Rozbudowa firmy
PostWysłany: Pią 6:46, 14 Paź 2016 
Słuchacz
Słuchacz

samoludek26 napisał(a):
Od dawna myślałam o rozbudowie firmy,a teraz mam na to finanse, więc dlaczego nie spróbować? ;) To firma informatyczna, więc rozbudowa polegać będzie na zwiększeniu liczby stanowisk, a także powiększeniu serwerowni - i tego będzie dotyczył mój post.

Jak chodzi o sprzęt do serwerowni to zobacz tutaj, zresztą powinieneś tam znaleźć wszystko do rozbudowy infrastruktury sieciowej w firmie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 36 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: