Obecny czas: Sob 9:02, 24 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Suplementy - prawda czy mit
PostWysłany: Pią 15:30, 11 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Cześć. Przeczytałam artykuł i jestem ciekawa waszych opinii. Jak to z tymi suplementami jest? Pomogły czy rozczarowały? Link do artykułu

Temat postu:
PostWysłany: Pią 12:13, 18 Gru 2015 
Niemowa
Niemowa

Ja używam suplementu diety na zatoki i mnie akurat bardzo pomaga..

Temat postu:
PostWysłany: Nie 15:42, 27 Gru 2015 
Małomówny
Małomówny

Chodzi o suplementy, które wspomagają odchudzanie? Dla mnie to bzdura. Uważam, że wystarczy zdrowo jeść, przyrządzać takie potrawy jak surówka z białej kapusty - przepis Codogara. Wtedy się uda.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 19:31, 11 Sty 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Ja stosowałam suplement który pomagał mojemu organizmowi szybciej(lepiej) zajść w ciąze. Ferti lady był już z kwasem foliowym , witaminą B6 . Możecie mi nie wierzyć ale takie rzeczy pomagają nawet w tworzeniu komórek czy starają się zniwelować możliwość stresu oksydacyjnego.

Temat postu:
PostWysłany: Pią 13:10, 22 Sty 2016 
Niemowa
Niemowa

Używam suplementu diety na włosy i paznokcie i powiem szczerze, że ja widze efekty. moje włosy są mocniejsze i grubsze, paznokcie też się nie łamią. Więc ja wierzę w działanie suplementów

Temat postu:
PostWysłany: Wto 14:17, 23 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

Jestem raczej sceptycznie nastawiona. Moim zdaniem większość suplementów w ogóle nie działa i się nie wchłania.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 12:43, 01 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Lepiej chyba zdrowo się odżywiać. To lepsze niż łykanie codziennie garści tabletek ;)

Temat postu:
PostWysłany: Pią 8:47, 04 Mar 2016 
Małomówny
Małomówny

To zależy jakie suple masz na myśli :P bo jeśli jakieś witaminki to zdecydowanie jestem przeciwna, bo składniki odżywcze najlepiej wchłaniają sie gdy pozyskujemy je z jedzeniem. Zdarza mi sie jednak zamawiać typowo wyczynowe suplementy takie jak białko czy BCAA przy okazji zakupów na http://ultrafight.pl/ochraniacze-piszczeli-i-stopy/ przydają się przy dłuższym wysiłku i wspaniale wpływają na regeneracje mięśni.

Temat postu:
PostWysłany: Sob 13:11, 05 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Jedna, druga, trzecia tabletka... Stop! Nadmiar składników odżywczych w organizmie wcale nie jest dobry. Może być przyczyną pogorszenia stanu zdrowia i samopoczucia. Niestety, osoby stosujące suplementy diety często popełniają ten błąd i na własną rękę zwiększają dawki. Trzeba uważać, żeby nie przedawkować m.in.: wit. A, D i K oraz żelaza - mogą wystąpić nudności, zawroty głowy, problemy ze skórą, ryzyko niewydolności nerek i wątroby.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 8:58, 09 Mar 2016 
Niemowa
Niemowa

Zażywanie specjalistycznych suplementów ma sens tylko w przypadku ćwiczeń na siłowni. Jeśli chodzi o witaminy, to lepiej je dostarczać z pożywieniem.

Temat postu:
PostWysłany: Wto 21:58, 12 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

pomagają i mówię to jako trener kobiet. W kobiecym organizmie często zatrzymuje się woda przy wzmożonych ćwiczeniach i diecie. Na to pomagają właśnie suplementy na składnikach prost z natury, na przykład therm line fast, znam sie na tym, mam doświadczenie i wiem co mówię, odpowiednio dobrane suple wspomagają organizm, jeśli są żażywane regularnie.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 12:30, 18 Kwi 2016 
Słuchacz
Słuchacz

moim zdaniem te wszystkie suplementy diety nie dadzą jakiś super efektów, poza tym przede wszystkim dużo ruchu i nie podjadanie między posiłkami da nam oczekiwane efekty

Temat postu: ...
PostWysłany: Pon 17:08, 25 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem takie suplementy to nic więcej jak placebo :) Zdecydowanie wole ruch na świeżym powietrzu lub po prostu siłownię.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 19:33, 27 Kwi 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Szczerze mówiąc nigdy nie próbowałam suplementów. Jestem obecnie na takowej diecie pudełkowej http://obk.pl/dieta-pudelkowa-na-czym-p ... j-fenomen/ . Nie mam dużej nadwagi a z taką dietką pomalutku ją zrzucam.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 37 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: