Obecny czas: Pon 6:55, 23 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: hala stalowa czy pustak?
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 7:56, 13 Lut 2016 
Niemowa
Niemowa

Czeka mnie budowa magazynu pod mój pierwszy biznes. Była już u mnie geodezja Bolesławiec na obmiarach więc zabieram się za stawianie magazynu. Mam więc pytanie, czy lepsza hala blaszana czy jednak pustak? Nie chodzi tylko o koszty tylko o szybkość w budowaniu. Co powiecie?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 16:30, 14 Kwi 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Moim zdaniem zdecydowanie hala stalowa, dużo nowocześniejsza technologia i wydaje mi się, choć mogę się mylić, że czas postawienia też dużo szybszy. Zresztą tu masz na przykład formularz możesz dostać bezpłatną wycenę to myślę że jakiś orientacyjny termin wykonania też jest w niej podany.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 7:08, 22 Kwi 2016 
Niemowa
Niemowa

Moim zdaniem konstrukcje stalowe hal solidne to bardzo dobra sprawa. Są tańsze i prostsze w wybudowaniu, a wcale nie mniej solidne. Na pewno warto to poważnie rozważyć.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 11:29, 28 Kwi 2016 
Słuchacz
Słuchacz

w dzisiejszych czasach głównie budowane są hale stalowe i myślę że to bardzo dobre i nowoczesne rozwiązanie

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 20:30, 30 Kwi 2016 
Słuchacz
Słuchacz

W zasadzie nie miałoby to większego znaczenia z czego budujesz halę, gdyby nie fakt, że będzie zapewne potrzebować prądu :) Jak tak to lepsze będą hale z pustaka. Dlaczego? Lepiej ukryjesz przewody i pod względem pożarowym będą lepiej zabezpieczone. Lepiej też przejdą obowiązkowe pomiary elektryczne.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 19:23, 02 Maj 2016 
Niemowa
Niemowa

ja mam podobny problem tylko ze na mniejsza skale bo wlasnie planuje otworzyc swoj sklep online, stona juz jest zrobiona tylko nie mam gdzie skladowac towaru, czy znacie moze jakies profesjonalne magazyny? Znalazlem dzisiaj cos takiego http://www.kangu24.com/magazyn-kangu-se ... e-wroclaw/ ale jeszcze nie jestem pewny, moze macie jakies opinie?

Temat postu: magazyn
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 5:42, 30 Maj 2016 
Bywalec
Bywalec

Ja polecam ci stronę http://e-regaly.pl/category/regaly-z-polka-metalowa
Znajdziesz tu regały metalowe, które są niezbędne w każdym magazynie. Układając materiały na półkach zyskujesz nie tylko porządek, ale i miejsce.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 12:17, 03 Cze 2016 
Niemowa
Niemowa

Cokolwiek wybierzesz, potrzebujesz porządnej profesjonalnej ekipy do montażu. Tak się składa, że wiem nawet kogo :D http://ekotrans.info.pl , wszyscy znajomi mi ich polecali, są najlepsi w branży!

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 12:48, 17 Sie 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Pomyśl też o zabezpieczeniu przeciwpożarowym. U nas dobrze sprawdzają się różnego typu plandeki trudnopalne. Poszukaj sobie odpowiedniego rozmiaru. Polecam

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 12:17, 31 Sie 2016 
Niemowa
Niemowa

Hale stalowe są nie tylko nowoczesnym, ale także ekonomicznym rozwiązaniem. Poza tym, liczy się też szybkość powstania takiej hali. Według mnie, nie ma nawet sensu zastanawiać się nad pustakami. Pozostaje kwestia wyboru odpowiedniej firmy do zaprojektowania i postawienia hali. Warto zainteresować się ofertą firmy Zarzycki Konstrukcje Budowlane http://www.zarzycki-konstrukcje.pl/oferta ponieważ firma ma wieloletnie doświadczenie w stawianiu i projektowaniu konstrukcji stalowych.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 18:06, 09 Maj 2017 
Niemowa
Niemowa

Jeżeli chcesz postawić szybko halę to chyba najlepiej jest wybrać namiotową. Jest to całkiem dobre rozwiązanie. Z tego co się orientuję to firma Grimar robi hale namiotowe i termohale. Warto sobie zobaczyć ich projekty.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 8:28, 17 Lis 2017 
Bywalec
Bywalec

Jeżeli ma to być rozwiązanie na krótki okres czasu, faktycznie taka hala namiotowa może sprawdzić się bardzo dobrze. Przy czym jednak musimy pamiętać o odpowiednim jej wyposażeniu. Aby optymalnie wykorzystać przestrzeń, warto wziąć pod uwagę regały modułowe, dostępne w ofercie Metalsistem. Znajdziemy u nich także regały archiwalne , oczywiście najwyższej jakości, których montaż nie sprawia najmniejszych problemów.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Wto 12:38, 12 Gru 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Ważne jest dobre oświetlenie w takim magazynie. Świetne są takie lampy przemysłowe http://nowaled.pl/lampy-przemyslowe-led.html Nie pobierają dużo prądu, a dają dosyć mocne światło. Warto na nie zerknąć.

Temat postu: Re: hala stalowa czy pustak?
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 20:24, 21 Lut 2018 
Niemowa
Niemowa

Hala stalowa to lepsze rozwiązanie, przede wszystkim dużo bardziej ekonomiczne. Takie hale mogą być gotowe do użytku już w parę tygodni, oczywiście wszystko zależy od wielkości, skomplikowania konstrukcji itp. ale tak jak na postawienie hali murowanej trzeba miesięcy to tu jest możliwe maksymalne skrócenie tego procesu. Co do wykonawców polecam zgłosić się do firmy Commercecon, są godni uwagi szczególnie z tego względu, że zajmują się budową hali od projektu, zdobywania pozwoleń po sam odbiór. Bardzo korzystne rozwiązanie bo im więcej podwykonawców sami zatrudniamy tym mamy więcej problemów i podsumowując także kosztów.

Temat postu: Re: hala stalowa czy pustak?
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 16:34, 12 Mar 2018 
Małomówny
Małomówny

Jesli zdecydujesz się na halę stalową to warto pomyśleć o zatrudnieniu firmy która wykona ultradźwiękowe pomiary grubości ścianki obiektu. Ultradźwiękowe pomiary grubości mają bardzo szerokie zastosowanie w przemyśle. Pomiarom podlegają głównie elementy podatne na uszkodzenia spowodowane korozją, erozją lub działaniem środków chemicznych.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 16 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: