Obecny czas: Pią 20:55, 23 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jak założyć ogród ziołowy?
PostWysłany: Nie 19:40, 24 Kwi 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Jak założyć ogród ziołowy? Ciekawe porady i sugestie na ten temat znajdziecie na : http://www.zakladamyogrody.com.pl/ogrod-ziolowy.html świetny blog ogrodniczy !

Temat postu:
PostWysłany: Pon 10:46, 25 Kwi 2016 
Słuchacz
Słuchacz

ja bardzo lubię używać ziół w kuchni, to świetny pomysł na własne zioła, jak dla mnie rewelacja

Temat postu:
PostWysłany: Pon 7:56, 03 Kwi 2017 
Niemowa
Niemowa

Może nie znam się za bardzo na ogrodzie ziołowym, ale na takim zwykłym, w którym może się znaleźć oczywiście też miejsce na zioła, już tak :) Pracuję jako projektant ogrodów. Projektowanie jest moją pasją. Uwielbiam to robić. :D Sporo już widziałem ogrodów, często moim zadaniem jest dodawanie im uroku, upiększanie. Zauważyłem, że przeważnie ogrody są zbyt jednolite.. Mają w sobie zieleń i na tym koniec. Za to bardzo wiele uroku można dodać budując w nim drewnianą altanę, albo ciekawie wyglądający domek narzędziowy. Przeglądałem sieć i natrafiłem na dobrego producenta takich konstrukcji: https://alt-drew-cosmo.pl/. Po tym co widzę i słyszę o nim, mogę go spokojnie polecić !

Temat postu:
PostWysłany: Pon 10:31, 05 Cze 2017 
Niemowa
Niemowa

Planuję zasadzić podstawowe zioła w ogródku takie jak bazylia, majeranek, oregano... Czy te zioła muszą być posadzone w nasłonecznionym miejscu czy wolą cień?

Temat postu: hej
PostWysłany: Śro 10:46, 21 Cze 2017 
Niemowa
Niemowa

Ogród ziołowy super pomysł, ja u siebie zrobiłam sobie w połowie ziołowy a w połowie cytrusowy. W sumie wyszła z tego taka namiastka gaju oliwnego.
this contact form

Temat postu:
PostWysłany: Wto 15:10, 27 Cze 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Ja połączyłam ziółka z roślinami ozdobnymi. Szczególnie dobrze przyjęła się bakopa , podoba jej się sąsiedztwo szałwii i bazylii :) Myślę, by to jeszcze jakoś rozszerzyć, bo póki co mam tylko mały kącik z ziołami

Temat postu:
PostWysłany: Czw 10:46, 21 Wrz 2017 
Niemowa
Niemowa

Ogród ziołowy można założyć nawet w kuchni lub na balkonie, nie potrzeba dużej ilości miejsca. Ja obiecałam sobie że na wiosnę zrobię porzadny ogródek. Zasieję warzywa, kwiaty i trawę. Właśnie oglądam kosiarki spalinowe i zastanawiam się jaką kupić bo wybór jest spory. Przyda mi sie też trochę narzędzi do ogrodu bo nie mam nic póki co.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 13:58, 13 Gru 2017 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Częstochowa
ogrody ziołowe dają właśnie fajne możliwości

drewbud

Temat postu:
PostWysłany: Nie 20:54, 14 Sty 2018 
Słuchacz
Słuchacz

Profesjonalne firmy zajmujące się projektowaniem i wykonaniem ogrodów od podstaw zawsze biorą pod uwagę oczekiwania klientów. Wrocławska http://trawarica.pl/ z pewnością zaplanowała by w ogrodzie taki kąt, gdzie miałabyś wszystkie zioła o jakich marzysz.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: