Obecny czas: Pon 18:55, 19 Lut 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Jak znaleźć partnera życiowego?
PostWysłany: Czw 22:07, 26 Maj 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Szukacie swojego partnera życiowego z którym chcielibyście spędzić resztę życia ? Nic prostszego, szukam partnera na portalu dla singli to coś normalnego, zaglądnijcie zarejestrujcie się i znajdźcie odpowiednią dla was osobę !

Temat postu:
PostWysłany: Pią 22:09, 01 Lip 2016 
Niemowa
Niemowa

Znam już kilka par które poznały się właśnie na takich portalach

Temat postu:
PostWysłany: Nie 20:44, 31 Lip 2016 
Słuchacz
Słuchacz

Będąc na miejscu to jeszcze pół biedy znaleźć kogoś ale np mój brat pracuje w Belgii na stałe i tam poznać kogoś sensownego graniczy niemal z cudem. Szukałam mu ostatnio jakiś portali randkowych i trafiłam na http://polishhearts.be/pl/a/milosc_belgia . Tam są profile polaków i polek pracujących za granicą więc może akurat pozna kogoś fajnego. Generalnie na obczyźnie zawsze trudniej spotkac druga połówkę.

Temat postu:
PostWysłany: Pon 11:19, 08 Sie 2016 
Niemowa
Niemowa

Miejscowość: Z nikąd
Czemu nie, coraz więcej par tak się poznaje. Chociaż wciąż jest ryzyko, że ta druga strona podaje sie za kogoś, kim nie jest. Ja wolę poznawac ludzi w realnym świecie, od razu wiem, jacy są.

Temat postu:
PostWysłany: Czw 9:03, 15 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

Witam :) Jeśli nie masz szczęście w miłości, to może warto znaleźć wskazówkę, co ewentualnie robisz źle? :) Moja koleżanka nie umiała znaleźć 2 połówki, ciągle żyła w związku na odległość i w końcu wszystko się rozpadło. Nigdy nie wierzyła we wróżby, jednak uzyskała pomoc tutaj: http://www.czarymary.pl/ :) Otrzymała praktyczne porady i wskazówki. Wróżba jeszcze nie do końca się spełniała, ale jak wiadomo - potrzeba czasu :)

Temat postu:
PostWysłany: Pią 9:40, 16 Wrz 2016 
Słuchacz
Słuchacz

TokarskiA napisał(a):
Takie portale systematycznie zyskują na popularności. Mi się wydaje, że jeśli ktoś jest zdeterminowany, to jak najbardziej uda mu się znaleźć kogoś właśnie w taki sposób, bo to że takie portale działają - to jest to pewnik.

Zgadzam się

potencja tabletki

Temat postu:
PostWysłany: Pią 17:25, 16 Wrz 2016 
Niemowa
Niemowa

Na tinderze albo po prostu spróbuj wychodzić gdzieś ze znajomymi.

Temat postu:
PostWysłany: Śro 8:18, 21 Wrz 2016 
Małomówny
Małomówny

Szczerze mówiąc nie jestem przekonana do poszukiwania partnerów przez internet. Moja znajoma wkręciła się w taka relacje i kiedy była juz zakochana po uszy okazało się ze jej ukochany ma dzieci z poprzedniego związku, sama nie wiedziałam co jej doradzić w tej sytuacji mimo ze czytałam kilka artykułów takich jak: https://rodzinazdrowia.pl/moj-partner-m ... u-co-dalej to trudna sytuacja której dałoby się uniknąć, gdyby udało im się poznać na innej niż internet w którym łatwo zataić wiele spraw stopie.

Temat postu:
PostWysłany: Sob 13:24, 24 Cze 2017 
Małomówny
Małomówny

Zawsze też można zaczac od drugiej strony - https://facezbok.pl/ . Różnie w życiu bywa, może i tak uda się znaleźć kogoś na całe życie ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: