Obecny czas: Pią 0:18, 20 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 17:27, 17 Wrz 2005 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Biłgoraj
znow sie zaczyna ??

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 18:05, 17 Wrz 2005 
Praktyk
Praktyk

i to napewnio nie konieec............

Widze ze normalnie trudno wytrwać na tym forum........

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 18:33, 17 Wrz 2005 
Administrator
Administrator

Istna szkola przetrwania.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 20:58, 17 Wrz 2005 
Maniak
Maniak

a co sie stalo? bo niestety przegapilam cale zamieszanie..
domyslam sie, ze sie panowie poklocili znowu..nie wiem tylko dlaczego moj post tez zostal usuniety..czyzbym zlamala jakis punkt regulaminu?
ponawiam wiec swoja prosbe, by uzytkownicy byli informowani o tym dlaczego ich posty sa kasowane :) (Cookie tez sie ucieszy) pozdro

a ortografii nadal sie czepiac bede :P

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Sob 23:01, 17 Wrz 2005 
Małomówny
Małomówny

Czepiać to się możesz wszystkiego proszę bardzo ale nie jest to powód do banów i do usuwania postów. Wogóle nie widzę żadnego powodu do usuwanioa postów. Słowa niecenzurowane można zastąpić xxxxxxxxxxxxxx Natomiast czyjeś posty są prywatną własnością i administratorzy forum za zamieszczone tam treści nie odpowiadają dlatego nie powinni kasowac postów.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 8:48, 18 Wrz 2005 
Administrator
Administrator

Flower napisał(a):
patrzalkin napisał(a):
Ja jestem za tym żeby zadnych postów nie kasować. Mądrze nie mądrze ale jest to czyjeś zdanie które ma p-rawo wyrazić

Mieliśmy już raz spore problemy związane z wypowiedziami użytkowników (my jako administracja forum, nikt nie pomyślał żeby rościć sobie pretensje do autorów wpisów) dlatego pozwolisz, że jednak sami zdecydujemy czy cenzura powinna być czy nie.

I co nie rozumiesz? Wpompujesz? Moze Twoj jest "Sowieckij Jazyk".. Parodia...

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 10:25, 18 Wrz 2005 
Małomówny
Małomówny

Słyszałem o tych problemach i według mnie postąpiliście źle ustępując. Jak ktoś kogoś obraża bez dowodów to jest do skasowania, ale jeśli ktoś przedstawia fakty, a inni chcą je zataić to nie powinni wygrac w tym momencie. I żaden dyrektor szkoły nie może wam nakazać zamknąć forum. Forum jest własnością Net Partners i tylko oni mogą to nakazać, a wątpię żeby dali się namówić na coś takiego.

Ten post jest w ramach mojego poparcia dla was, poniewaz uważam że cenzuropwanie tekstu, a w tym przypadku nakaz przez osobę trzecią, której te teksty się nie podobały jest niezgodny z prawem do wolności słowa.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 11:21, 18 Wrz 2005 
Profesjonalista
Profesjonalista

Miejscowość: Tewkesbury
patrzalkin napisał(a):
Słyszałem o tych problemach i według mnie postąpiliście źle ustępując. Jak ktoś kogoś obraża bez dowodów to jest do skasowania, ale jeśli ktoś przedstawia fakty, a inni chcą je zataić to nie powinni wygrac w tym momencie. I żaden dyrektor szkoły nie może wam nakazać zamknąć forum. Forum jest własnością Net Partners i tylko oni mogą to nakazać, a wątpię żeby dali się namówić na coś takiego.

Ten post jest w ramach mojego poparcia dla was, poniewaz uważam że cenzuropwanie tekstu, a w tym przypadku nakaz przez osobę trzecią, której te teksty się nie podobały jest niezgodny z prawem do wolności słowa.

Ktoś mi wytłumaczy o co jemu chodzi?

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 11:51, 18 Wrz 2005 
Maniak
Maniak

cookie daruj sobie, nie warto..

patrzalkin - wolnosc slowa, wolnoscia slowa a regulamin forum regulaminem.. zobowiazales sie go przestrzegac to sie tego trzymaj.. a wracajac do tamtej sytuacji, to jestem po stronie adminow - im sie oberwalo za to co pisali inni, wiec sie nie dziwie, ze kasuja niektore posty

dloogi - juz wiem o co chodzilo i wiecej do tematu wracac nie bede.. sorrki, dobrze, ze pokasowaliscie te posty, w sumie glupie to bylo
pozdrawiam

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 18:50, 18 Wrz 2005 
Małomówny
Małomówny

Tak ja tez jestem po ich stronie i uważam że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca. A w regulaminie w pierwszym artykule jest napisane że administratorzy nie oponoszą odpowiedzialności za posty inny użytkowników. Ta osoba która przeczytała te posty musiała się pierwsze zarejestrować tym samym zgodzić się na zasady zawarte w regulaminie. Z tego jasno wynika że wyrażając zgodę automatycznie zrzekła się jakich kolwiek roszczeń związanych z zawartymi postami.

Tym samym uważam że oberwało sie administratorom bezpodstawnie

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 19:35, 18 Wrz 2005 
Administrator
Administrator

Miejscowość: Biłgo
Masz racje, dzięki za poparcie, ale nie ma co wracać do tego tematu. Wszystko zostało wyjaśnione, a wtedy forum było dostępne jeszcze dla wszystkich uzytkowników.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Nie 19:41, 18 Wrz 2005 
Małomówny
Małomówny

Ale dzięki zmianie regulaminu już nie można się dobrać wam do skóry tak łatwo. I należy zawsze walczyc o swoje.

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 13:26, 22 Wrz 2005 
Maniak
Maniak

no i tak powinna wygladac wladza na forum :D stac w cieniu urzytkownika, w razie czego skoczyc na niego jak hiena i pokasowac posty :D ciekawe jak by to wygladalo w przeniesieniu na wladze nad panstwem :D

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 7:58, 23 Wrz 2005 
Stały bywalec
Stały bywalec

Miejscowość: Bilgoraj
It's still the best forum around!!Advertise it,yes!!But don't stoop to the low level of Patrzalkin and put stickers all over the city and make people hate the forum like they hate www.Patro!!Stupid idea from a university student and thanks to it,Parto the candidate (the internet site IS his advertisement) has lost a lot of credability and respect. :!:

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pią 11:34, 23 Wrz 2005 
Maniak
Maniak

qman prowadzisz antykampanie?? :) hasla wyborcze tego kolesia mowia same za siebie, plus to co jest na tej stronce... :) itak bym na niego nie glosowal ;)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 60 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości

Szukaj:
Skocz do: