Obecny czas: Pon 19:59, 23 Kwi 2018

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Czy takie balustrady na balkon to dobra koncepcja?
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 14:04, 10 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Witam kolegów i koleżanki. Zastanawiam się nad wyborem odpowiednich balustrad do mojego nowo wybudowanego domku. Podobają mi się balustrady wykonane ze stali nierdzewnej tego wykonawcy: http://metfach.pl , natomiast nie wiem czy powinno się je montować na zewnątrz budynku. Wykonawca uważa, że nie będzie problemu i nic się z nimi nie będzie działo w czasie mrozów. Ja do końca nie jestem przekonana i chciała bym poznać opinię osób postronnych, które posiadają tego typu balustrady w swoim domu:
Image

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 9:33, 12 Paź 2016 
Niemowa
Niemowa

Mój mąż chce podobne balustrady na zewnątrz, więc pewnie się da ;) Dowiedz się czy Twój wykonawca udziela jakiejś gwarancji "w razie w", gdyby się okazało, że nie podołały mrozom będzie miał obowiązek naprawić swój błąd :)
A inwestowaliście w rekuperację w domu? Świetna sprawa! U nas wszystkim zajęła się firma EcoComfort, a zdecydowaliśmy się na urządzenie z serii Onyx. Rekuperacja okazała się najlepszym wyborem jakiego mogliśmy dokonać :)

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Czw 17:43, 05 Paź 2017 
Bywalec
Bywalec

Ja od dłuższego czasu zastanawiam się, jakie balustrady wybrać na balkon. Bardzo ciekawą opcją wydają mi się zdecydowanie produkty Kobamet https://www.kobamet.pl/ . Producent ten posiada w swojej ofercie m.in. balustrady ze stali nierdzewnej, które to przede wszystkim świetnie się prezentują, a przy tym są naprawdę starannie wykonane. Wobec czego może skuszę się tutaj na ich zakup:).

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Śro 23:30, 20 Gru 2017 
Słuchacz
Słuchacz

Tak to prawda elementy balustrad ze stali nierdzewnej bardzo ładnie się prezentują. Można do nich też dopasować szklane elementy, jest taka opcja. Gotowe systemy można zamówić z internetu, nie ma potrzeby robić tego na specjalne zamówienie

Temat postu:
Nieprzeczytany postWysłany: Pon 17:50, 01 Sty 2018 
Niemowa
Niemowa

Teraz jest moda na szklane balustrady i zabudowy balkonów. Takie ściany szklane wrocław są wytrzymałe i mocne a wyglądają nowocześnie. Na pewno są bardzo funkcjonalne. Zobacz, bo może to byłoby dobre rozwiązanie dla Ciebie.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość

Szukaj:
Skocz do: